درباره سامان شیمی

درباره ما

شرح مختصری از تاریخچه تاسیس , نوع فعالیت و نوع محصولات تولیدی شرکت

کارخانه تولیدی، صادراتی سامان شیمی در سال 1371 در زمینی به مساحت 110.000 متر مربع در منطقه‌ای صنعتی در نزدیکی شهر زنجان با مشارکت تنی چند از آگاهان به این صنعت تولیدی افتتاح گردید.

در سال 1372 با اتمام کارهای اجرایی فاز یک کارخانه و اخذ پروانه بهره‌برداری تولید پنج قلم کالا شامل روغن موتور،روغن دنده، روغن ترمز، روغن هیدرولیک، ضد یخ آغاز گردید.فاز دوم کارخانه با اخذ جوازتاسیس واحد تصفیه دوم و پروانه بهره‌برداری در سال 1375 فعالیت خود را شروع نمود.بخش اعظم محصولات این شرکت دارای پروانه استفاده از علامت استاندارد ملی می‌باشد.مواد اولیه مصرفی شامل روغن پایه و روغن کارکرده و برخی افزودنیهاست که از بازار جهانی و داخلی تهیه می‌شوند.

این شرکت از تاریخ تاسیس تاکنون همواره تنوع و کیفیت کالاهای تولیدی خود را افزایش داده وامروزه با گذشت این مدت محصولات تولیدی شرکت از نظر کیفیت و بسته بندی با استانداردهای جهانی مطابقت دارند.و بازار فروش محصولات این شرکت در سراسر ایران گسترده است و صادرات به کشور‌های همسایه وسایردر حال انجام می‌باشد.این پیشرفت‌ها تنها با بکارگیری دستگاه‌های تمام اتوماتیک پیشرفته، مهندسین و متخصصین مجرب و کارآزموده و همچنین سیستم کنترل کیفیت سازمان یافته‌ای امکان پذیر شده است.

تاسیسات و تجهیزات کارخانه بنحوی طراحی و ساخته شده است که به آسانی می‌توان آنرا گسترش داد.این کارخانه موفق به اخذ تاییدیه ایزو9001-2008 گردیده و اقداماتی جهت دریافت تاییدیه های جهانی دیگر بعمل آورده است.

ضمنا این شرکت افتخار دارد که در چند سال متوالی به عنوان صادرکننده نمونه استان انتخاب و همچنین عضو اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفت،گازوپتروشیمی ایران  ، عضو اتاق بازرگانی ایران و اتاق ایران و آفریقا می باشد .